Leden 2011

A je to tady !!!

30. ledna 2011 v 16:39 | LOVE-MissLove |  >>Fashion<<
Rozzař se letnímy barvami i v zimně. Né každý má nohy na to aby se rozzářil barevnýma ale stylovýma legínama. Né každý má tolik peněz aby si koupil hodně staraktou bundu které bude in jen jednu sezonu. Ale je něco co sluší všem je in pořád a ani nejsou tak drahé !!!!!

Jsou to ??
Gumovky
Gumovky. Jelikož gumovky nemusí být nijak zvlášt kvalitní a bude ti zima jak v drahých za 500kč tak v těch od vietnamce za 50kč. Myslím že si mužeme dovolut koupit ty za 50,-. Když si vezmeš teplou ponožku a nacpeš do nich roury které jsou in a nebo i širší kalhoty. Nemužeš vypadat blbě. Stačí to doladit jen černou budndou a máš outfit vychytaný!!! Když se koupíš ty levnější a budeš jich mít víc mužeš každý den vypadat jinak. 

Gumovky je muj tip na LEDEN 2011;)

Další věc která je pro gumovky plus je že je ještě nemá každý takže nebudeš vypadat jako trubka. Jako já loni když jsem si koupila Croc. Po čechách jich už chodilo spousta a já byla jen jedna z davu :/ :D . Do gumovek letos pudu ;) 

Krááávo !! :D

30. ledna 2011 v 14:06 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
kráva
"Ty si kráva"."No ty máš co řikat ty vole.""Co mi zase nadáváš ty krávo." No asi to každý zná prostě klasická hádka pro dnešní děti už uplně pbez sprostých slov. Nebo z bežnejma slovama. Jako já nemám co řikat mě je 14 a "krávo" nebo "vole" řikam častějc jak ahoj. To je jako normální ale když se nad tim zamyslim. Představte si že by sme si nadávali jínymi zvířaty, např.: ty koni ty klisno. To by se mi asi Každej vysmál kdybych řekla ty seš vážně klisna :D :D. Ale proč tak krásný zvířátko dostalo tak hloupou urážku. Když někdo řekne ty si slepice, tak proto že slepice-malej mozeček-tudíž jako že je blbá. Ale kráva velká krásná užitečná? Pro některé pipiny by možná oslovení krávo bylo ulehčující okolnost na to jak jsou blbé. Nemám v tom osobní ujmu ale Natt Sadness myslím že k nim patří, soudím podle jejích videí. Zajímalo by mě proč to teda zrovna kráva musela odnést?

Pokud to někdo víte nebo máte tušení.

Comments ;)

Zima :D

30. ledna 2011 v 13:44 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
zima
Mám pocit jako by ta zima trvala už celou věčnost. Když se na pár dní oteplilo a slezl ten sníh začala jsem mít pocit že cejtim jaro a že už se zima nevrátí. Ale ona se vrátila a to v plném proudu. Sedím zmrzlá u topení mám na sobě tepláky triko a mikinu a ponožky který nośim do zimních bruslí.Bydlim v paneláku takže oproti domu tu máme ještě teplo a přesto je tu 18 stupnu. Venku je -15°C a na okně mám obrázky od pana mrazíka. Kdo to chtěl takovou zimu. Já miluju podzim :D __ už neni takové vedro ale pořád jsem krásně opálená a dá se nosit ještě kraťasy(někdy) Léto je na mě moc vedro a na Jaře je to celý rozmáčený a až do poslední chvíle se nesmim vyslíct z budny :D. Ted když kouknu z okana a vidim ty zasněžený kopečky u nás za vesnicí je mi z toho tak akorát šupnout do postele s knižkou.

Takže se ptám kdo máte rádi zimu a proč?
A kdo jí naopak rádi nemáte a proč?
Já jí mám ráda jen když sem na horách u nás v čechách by vubec nemusela bejt.

Comments ;) 

Nachápu ! :(

30. ledna 2011 v 11:59 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
maminka a mimi
Nedávno jsem si zapnula seznam, hned dole na novinkách fotka malého  týraného chlapečka a popis jak týraný byl. Vždycky když si něco takového čtu  otvírá se mi kudla v kapse. Trest smrti těmhle lidem!!! A zároven se mi chce brečet při pohledu na chudinku toho chlapečka. Já nevím, ale když vidím malé miminko tak se usmívám i když mám tu nejhorší náladu, dala bych mu snad i pusu. Nechápu lidi co tyhle malinké uzlíčky štěstí mužou týrat. Nadruhou starnnu chápu že když mladá holčina co si svojí blbostí udělala na discotéce dítě a nemá peníze ani práci tudíž se nemá o děcko jak starat a rodina jí nepodprří že dá mimi do babyboxu. Leckdy miminko není staré ani den a tentýž den si ho někdo adoptuje. Ten malý tvoreček se to ani dozvědět nemusí. Ale vuuubec nechápu jak někdo muže hodit malé miminko třeba do popelnice. Tím spíš když něco jak Baybybox existuje (BTW babyboxu velimi fandím, lepší než aby mimi umřelo v popelnici.). Já mám možná višší empatii než ostataní a jak se jedná o ubližování dětí tak bych zabíjela ale opravdu komu není těchto uzlíčku štěstí líto, když se dozvídáte jak někteří trpí ?

Comments :)

Neuvěřitelné :D

30. ledna 2011 v 11:32 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
mimi :) love-misslove
Ráno koukám na TV a jelikož nic moc nedávali tak jsem tupě koukala na reklamy. Struktura reklamy která má něco prodat vždycky upozorní nejprve: na co je výtobek určený, pak jak dobře to funguje a jak je kvalitní, poté následuje v jakém sortimentu ho máte v krámě hledat a nakonec jak je "neuvěřitlně levný" na to jak je učinný a kvalitní. Trubky co mají dost peněz na to aby si něco tak "levného" koupili si to poběží koupit. Já jen znechuceně vypínám televizi a zůstává mi rozum stát nad tím koho to má jako oslovit? Kdybych dělala já reklamu tak nejspíš "stop stupiditě".

Asi nikdo (s rozumem)si nepude tak "úžasný a levný" výrobek díky reklamě koupit. 

Comments ;)

Líčit líčit ale pořád to není ono :D

29. ledna 2011 v 14:58 | LOVE-MissLove
Já prostě nejsem ikona a ani nejsem moc hezká. (bez líčidel by to bylo horší) prostě se chci jen podělit o to jak se líčim :D :D. Jediný co z celýho srdce nenávidim je odličování :D __ to bych se z toho zvencla :D
make-up
Začínám podkladovým make-upem :D ___ akorát 76 je na mě docela tmavý odstín :D __ tak si ho nanáším jen trošiku :)
řasenka
Pokračuju tou nejlepší řasenkou jako jsem kdy měla a to touto od Maybelline new yourk, má dokonalý štěteček a je černá jako uhlíky. ;) mrkat na kluky s ní je krásné :D :D
eye liner
Někdy na zvíraznění očí používám tuto tužku na oči. Používám jen černou :D :D
lip
A nakonec to doladím tímto užasně vymyšleným a vonavým leskem na rty. Já používám ten nejtmavší odstí ružové :) :) __ Potřebovala bych si už koupit nový docela mi dochází :) Ale díky němu jsou mé rty krásně plné :)

A co vy, jak kouzlíte ?

Comments ;)

Hááá :D __ fashion

28. ledna 2011 v 20:53 | LOVE-MissLove |  >>Fashion<<
Takže naše tvoření se docela líbilo tak jsem dám ještě něco ;) :)
Naše bydleníčko, autíčko a pesan :D
Iťs my life :D


muuuj svět
kablka :D spíš kabelky
mee and you
Náš svět v rámečkách :D :D

Fashion

28. ledna 2011 v 20:29 | LOVE-MissLove |  >>Fashion<<
Hooohooo :D :D __ s mojí kámoškou vytváříme Budoucnost ;) __ naší néé světovou :P :D
Modrá kolekce
Modrá kolekce botiček pro denní nošení ;) :D
Zelená kolekce
Zelená kolekce ;)
Růžová kolekce
Růžová kolekce :D :D
červená kolekce
Červená :D :)
Černá kolekce
Black !! :D
Fialová kolekce
Fialová
Zlatá kolekce
A poslední zlatá :D :D


Naše fashion kolekce začíná u bot máme i kozačky kabelky baráky a psíky :D :D __ ale tak to už sem nebudu dávat :D :D


 Lady Gaga ---> Fashoin