Duben 2011

Z přátelství už jen krok k lásce z lásky pak už k nenávisti :D

9. dubna 2011 v 20:51 | LOVE-MissLove |  >>Láska<<
Myslím že láska je tak strašně složitá že je život moc krátký na to aby jsme pochopili jak s ní zacházet. Jako je "kniha plná rad o vaření" (kuchařka) proč nemuže být kniha "plná rad jak na lásku" ? Kladu si někdy otázku. Odpoveď je z cela jasná, univerzální rada "jak" na lásku není. Tudíš nemuže být žádná kniha když nikdo neví jak s tímto citem zacházet. Jste nejlepší přátelé. Stane se z vás zamilovaný pár. ROZCHOD. Většinou je jedn ještě stále zamilovaný. Ten který neni brzy přestane cítit jakoý koli cit. Ten kerý ale zamilovaný je miluje dál. Trápí se. Později si začíná uvědomovat že to nemá cenu a aby zakril svou velkou bolest a to jak moc toho člověka miluje, začne nenávidět. Nenávist je zakrytá láska nebo závist. Nevěříte ?? Možná ne věřím vám ale až si něčím takovým projdete dáte mi za pravdu. Možná ne uuplně není univerzální rada tudíž není univerzální konec ale většinou se to sobě podobá.
Proto mějte přátele a neřešte to ;)

Nejkrásnější .... je úsměv :)

5. dubna 2011 v 19:23 | MisskaLásky |  >>Moje <<
Tyto fotky jsou všechny pořízené prostřednictvím facebooku :) ... oboje holky které jesm si dovolila zveřejnit jsou mé kámošky :) ... obě jsou krásné a u obouch je to docela vidět .. co ?? že !! usměv je nejkráásnější :) ..Tak co usměv či bez ??? .. já sem KATEGORICKY pro usměv .... soataně než sem našla svoji "Kach" hledala sem docela dlouho na všech se směju jak blbá :D :D
Tohel je moje momentálně nejnovější fotka ale na všech se tlemim :D :D jako smyslu zbavená :D :D
A Vy ?? úsměv či ne ??

Nééé já se nenudila .... vůůbec :D .... ale toto jsou fotky "za to muže nuda" :D

5. dubna 2011 v 19:00 | MisskaLásky
Když je nuda dělám všelijaký kraviny. Na facebooku nikdo není do
úkolů se mi nechce a nuda, ta "svině" je tu pořád :) ..
toto jsou mé rty :)) a moje pusa se kterou jsem s jako jedinou částí na tělě spokojená :)
mé nehtíky čtyř barev :)) (moje oko, a moje "zlobivé" obočí. Kdo se o to má pořád starat ? :D )
Tak takhel to vypadá když se nudím já :D .... s Pandou zítra do školy jít nehodlám ale ty nehtíky ráda všem ukážu :)))

Jestli jsem vás inspirovala ... budu ráda když tu budu mít komentáře s odkazem na vaše stránky kde budo vaše rty vypadat jako beruška, prase nebo ovečka :D ... nebo něoc jiného ?? .. a na Vaše nehtíky se vejde pět barev ?? .. těším se :)