Červen 2011

Naposledy, poslední sbohem, už nikdy ...

29. června 2011 v 14:52 | LOVE-MissLove |  >>Dění kolem mě<<
"Joo, blížej se prázdiny" Řiká skoro každý. Někdo ale řekné "Néé, je konec." Ted asi co blbnu, kdo by řek, že se netěší na prázdniny a že mu je líto že končí škola ??? Deváťák. Poslední den na základce, poslední den s lidma s kterýma prozatim prožil největší část života, poslední sejití těch schodů na kterejch se povaloval o odpoledku, poslední zamknutí šatny, poslední přezutí a poslední sbohem. Nikomu se zítra nepujde ze školy tak těžko jako devátákům. Starší lidi řikají že zákldka pro ně ted už nic neznamená, ale pro ně v ten danej okamžik to je jiný. Mě to čeká za rok, ale i tak to letos docela prožívám. Naše devátáky sem měla leckdy rači jak spolužáky z mí třídy. Nechci aby odešli a nechci bejt nejstarší na škole.

Horoskop, pravda ??

28. června 2011 v 21:36 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
"Na Raka jsi dlouho čekala. Štír je pro tebe záhadou." Čtu horoskop pro "PANNU" (mé znamení) a říkám si. "Je to pravda, nebo jen výmysl který je napsaný tak aby 50 na 50 seděl na každého a kadžy si v něm vyhledal to co na něj aspon trochu sedí. Potajnu se uklidnujeme kdy už ten "Kozoroh" konečně příjde když píšou že je to ideální partner. Že je červen měsíc pro začátky letních lásek ?? Nebo snda dokonce vyvěštit povahu a charakter člověka z hvězd ? ..
Můj názor je takový že na každém šprochu, pravdy trochu.
Ráda bych těm (pro mě) pohádkám z horoskopu věřila, ale jsem praktik, horoskop by řek panna, a horoskopu něvěřím. Ráda si přečtu v časopise horoskop a divím se že to na mě sedí, ale jak jsem řekla. Je to napsané tak aby to seděla alespon malinko na každého. Takže horoskopy ano, ale je to názor jedné redaktorky s fantazii ;) :)
O horoskopech o vědmách atd... se dá vést sáhodlouhá polemika. Každý máme ten svůj názor. ;).

Blue route :)

28. června 2011 v 19:29 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Cesta od nikud nikam, můj OLYNOUS, vytahaný tričko, sešláplý žabky a já.
38° ohh, nikam jinam než do lesa se jít nedalo. Doma vedro na chcípnutí', venku taky tak, jediné možné východisko, vyrazit do lesa. Do tašky jsem hodila klíče, mobil, foták a JOY. Cesta k lavičce v "hlubokém" lese byla poměrně dlouho. Fotila jsem a zpívala si, jako za starých časů. Na lavičce, v chládku, pohoda, (Jezz) JOY. Vůně léta, slunce seno, za dveřmi a prázdiny taky tak. Dnešní odpoledne jsem si sama jen já a JOY užila.
K nadpisu, nikdy jsem si nevšimla, že cesty v našem městě jsou označeny turistickými značkami. Unhošťsky "Dolní stezka" vede po modré :))
Krásný zbytek dne, a hodně štěstí do dalších přepařených dní :))

Holiday :D :-**

27. června 2011 v 20:13 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<

"Já dneska, už nikam nejdu." hlásím rozespale s postele každý ráno. Odpověd je vždy stejná. "Už se ti to krátí". Opravdu, už se to krátí. Já dostanu vysvěčení, pěkné vysvěčení, ve čtvrtek. 1.7. začne nejočekávanější den za celý rok. HOLIDAY. Kamarádky, nákupy, dovolená u moře, tábor, kluci, párty, letní lásky, líbačka on the beach, opálení, žádná škola ... Neuvěřitelně se na to těším. Začala jsem si už šatník vyplnovat letními hadříky a botník botami. Fotky přidám kdyžtak zítra.

Prázdniny jsou užasné naprosto vším, teplem, vůní, klukama .. ale to už sem tu vypisovala :D :D

Co nás na prázdninách tak bere ?? .. Zakázané ovoce chutná nejlépe. Celý rok je to jen samé "Uklid si tu, něco dělej, zejtra je škola běž už spát" ... o prázdninách tyto pravidla až tak neplatí. :D ... Teším se :)

Láska ?? Když budu chtít trpět, zlomim si ruku.

27. června 2011 v 19:11 | LOVE-MissLove |  >>Láska<<
Chlapec: Miluju tě...Dej mi ještě jednu šanci...
Děvče: Další Ne! Dej mi pokoj!
Chlapec: Ty asi nemáš žádné srdce !
Děvče: To mi řikáš ty?! Ty který jsi mi ho vzal? :(♥
Nedočkavost :D

27. června 2011 v 18:35 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Byla jsem nedočkavá a tak jsem se do obnovy designu pustila sama. Já vím žádná sláva je zde pořád vidět "blog" prostředí ale já to jinak neumím ;) :)) ... tímto končím s rekosnstrukcí, ale stále čekám na odpověd od jedné dívenky :)

Help me, please :)

27. června 2011 v 17:38 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Hezké odpoledne :)
Potřebovala bych poradit.
Delší dobu mám problém že muj blog má příšerný dess. Já ale nejsem žádný grafikový mág a opravdu nestvořím nic hezčího. Zasílala jsem pár žádostí na jiné blogy, zda by mi neudělali dess, ale bez odpovědi. Ted moje prosba. Neznáte někoho, nebo snad vy sami, kdo by mi udělal nový dess, který bych si mohla navolit. Nebo někoho s trpělivostí na koho bych se mohla obrátit kdykoliv bych si s něčím nevěděla rady ?? ... Mám uděláno pár obrázků které bych do dessu chtěla zakonponovat. Zatím čekám na poslední odpověd, blog na který sem odepisovala je pozastaven až do 2.7. tak počkám ještě tak, a pak se uvidí. Mezití si sháním náhradu takže tak ;) :)) Kdyby jste o něčem věděli ..... comments X klarajes@seznam.cz :)

THX ;) :)

Rekonstrukce ;)

26. června 2011 v 12:53 | LOVE-MissLove |  >>Dění kolem mě<<
Blog je v rekonstrukci ;) :))