Červenec 2011

Četla jsem "marie claire" a smála se paradoxu :D

29. července 2011 v 17:59 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
To si takhle sedím dneska dopoledne v letadle. Hezky to tam voní jídlem co dostanem, kokuám z okýnka a jen tak se převaluju z boku na bok aby mě nezdřevěněl zadek. :D. BTW je to velmi zajímavý čtení, časopis má asi 230 stránek a jak sem ho za ty dvě hodiny stihla letmo prolistovat tak se těším až zase získám čas si ho dočíst. :). A ted k tomu paradoxu-čtu "zlepšete životní prostředí" uběhlo deset pravidel aby se prostředí zlepšila a jako poslední tučně napsaný. Nelítejte letadlem. Čtu si sedíc v letadle. Tak sem si řekla že ač bych chtěla svět asi nespasim :)

Duchové ?? Jsou u mé postele.

16. července 2011 v 16:49 | LOVE-MissLove |  >>Téma týdne<<
Duchové pro mě neexistují, přesto se jich bojím. S kámoškou si v noci okolo té 1:OO a.m. píšu. Dostala jsem příšernou žízeň ale bála jsem se jít po tmě do kuchyně. Proč ?? Bojim se duchů nebo čehokoliv co není vidět a šáhlo by to na mě. To je jen takové to moje. Ovšem věřím ještě na jedny duchy. Lidské duše, by se tomu dalo říkat. Zůstanou po lidech kteří umřou. Věřím tedy na dva světy. Svět mrtvích a živých vzájemně se prolínají ve snech nebo v duševní pohodě "alfa". ;) Já osobně sem se s duchem ve spánku nesetkala ale možná to příde až někdo z mích blízkýh umře. Věřím také na světlo na konci tunelu ale až jindy ;) :)) Duch může být hodný i zlý. Přesto při představě že bych viděla ducha bych se bála. ;)

Balím :D KUFRY ;) :)

14. července 2011 v 16:23 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Od rána jsme v jednom kole :)) Zítra v 2:00a.m. odlítáme do Řecka :)) Těším se, ale z důvodu nedostatku zavazadel si nemužu vzít gardérobu jako sem chtěla :/ No co stejně u moře jsou nejdůležitější plavky. :). Nemůže se nám to vejít i přes to že sem se uskromnila na dvoje boty a pár triček :D ... Hlavně že moje sestra má vlastní zavazadlo. Doufám že aspoň ty šminky budu moc kam dát. Od rána stahuju písničky a ještě jsem se nepřevlíkla z pyžama. Koukala sem na instruktáž jak zbalit letní lásku. No já zůstanu u balení kufrů :PP. Chtělo by to růžový zavazadlo na krásnejch kolečkách :)) No to je jen snění ;) :) Doufám že to tam těch 15 dní přežiju a nechcípnu nudou. Naštěstí. Beru si nejlepší kámočku s sebou ;)
Také tedy pozastavuju ;) Možná přednastavím nějaký ten článek ale ještě uvidím :)) Nevým jak to 15 dní bez blogování přežiju :/

Je to totiž uplně jedno ;) :)

14. července 2011 v 10:00 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Jídlo. V každém časopise je minimálně jeden článek o dietě, postavě, ideálu krásy ... Já ovšem zastávám radikálně jiný názor a proto to nčetu. Všude píší "Jez ovoce, vysď čokoládu, hodně cvič, hodně pij, nepij kolu ... " Já sem zastánce názoru že je UPLNĚ ale ABSOLUTNĚ jedno co sním. Klidně sním čokoládu zapiju to kolou a dám si dort a zaplácnu to šlehačkou. Několikrát denně a jsem stále hubená. Neběhám ani se moc nehejbu spíš tohle konzumuju u televize s nohami na stole. Jako je to možná že někdo jiný si dá kostičku čokolády pak dvě hodiny svičí a stále přibírá ?? Výčitky. Já snim čokoládu a je mi to fuk. Někdo sní kostičku čokolády a řiká si "uf ted přiberu budu tlustá ... " Všechno je to o psychyce. Když budete na každeém kroku vyprávět jak ste tlusté. Budete !!! Když budete řikat a myslet si že at sníte cokoliv tak nepřiberete. Nepřiberete !!! Není to můj výmysl je o tom napsáno plno kniha opravdu to funguje. Tak já si jdu dát Dortíček se šlehačkou a pak půjdem na zmrzku ;) :)
Jo mimochodem není to jen tak s jídlem ale se všim. "Mám zlámané a slabé nehty" -- špatně. Mám pevné nehty --- budou pevné ;) :)
X
Trapte se jak chcete ;) Já si du pro tu kofolu ;) :P

Přemýšlím, dneska vysvětlení písmene F :)

14. července 2011 v 0:10 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
F :)
Fronty- V obchodech jsou prakticky pořád. Lídé pospíchají a při tom stále čekají v nějakých frontách. Strácejí tak plno času. Já vím ani mě nebaví stále čekat ve frontě na to než si budu moci zaplatit tu svojí mattonku. Nebo kinder Bueno. Jednou jsem ve frontě celá vsteklá nadávala proč ty lidi tolik nakupujou a všichni mě pustili dopředu. Nejspíš proto že mě nechtěli poslouchat :D

Facebook- Stráta času. Já vím jsem na něm závislá, ale to je jen kuli jedné osobě. Kuli klukovi jménem Filip. Víc jak pul roku čekám až mi napíše. Kluk kterého jsem viděla jdenou a zamilovala se do něj. Každý den čekám kdy už napíše :) Bůh stvořil Google aby lidem čas ušetřil, ďábel facebook aby lidem čas zbytečně žral. Někdy je to dobrý způsob pokecání s kamarády někdy ale žrot času.

Farma- Něco kam bych nikdy nešla. Pro mě to slovo znamená špinavý holinky, všude plno hnoje, smrad, práce .... Jsem městská panička farma neni místo pro lodičky. Nejsem namyšlená jen jsem přecitlivělá. Antibakteriální gely nepoužívám ;)

Flusanec- nemám ráda když kluci nebo snad dokonce holky plivou. Je to hnusný, odporný a neslušný. Už jen ze slova Flusanec se mi zvedá kufr.

Flám- Mejdan :))

Francie- Země s Paříží. Paříž město lásky --- Eifelova věž ;)

Nebylo co dělat, zavolala jsem jim ;)

13. července 2011 v 15:19 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Před mojí velkou dovolenou která mě čeká zítra, nebylo nic moc co dělat. Tu sem zavolala Vreunce, tu Pajdě, tady Kačce, támhle Terce. Moc jsme si to užily. Vždy to bylo jen procházení a drbání po náměstí. Sranda byla. Fotily jsme se a vyprávěli si historky. Sem tam nákej drb " hele slyšela si že Mařka ze Svárova o to už přišla ... ". Veruška a Pajdou se narady fotí tak sem se vyblejskla jen s těma praštěnýma. Blnodýnou Terko a Černovlasou Kačkou. Kam se hrabou erotický příběhy tady na blog.cz. To co vyprávěla Kačka s Terkou. No zažitků za prázdniny už maj dost. Mě to teprve čeká. Zítra v noci odlítám do Řecka na 15. dní. S tou mojí nejlepší a nejmilovanější Viki. Bude to hukot. Doufám že si tam s nákym klukem "tim francouzkym" jazykem popovídám :-* :D. No pak třeba napíšu nákou historku. :D :P. Kam vy razíte na Prázdniny ? :)

Scene

13. července 2011 v 14:23 | LOVE-MissLove
Scene hair ??
Natupírované, perfektně vyžehlené, dlouhé a černé nebo blon vlasy. Scene hair. Mám ráda "emo" VZHLED, pouze vzhled. S tím spojené řezání a rytuály ne. Líbí se mi černě orámované oči, natupírované vlasy a cryzy oblečení. Já ovšem nejsem scenka ani jimi podobná, přesto sme se s kámoškou jednou nudili a skoušeli si na hlavě něco podobného vytvořit. Vypotřebovaly jsme lak na vlasy ale na hlavě se nám nevytvořilo nic. Snad jen větší objem :D. Docela nám to slušelo ;). Jsme praštěný a dělali jsme to ve strašném vedru takže nám bylo pekelný horko, ale co. Výsledek nebyl nejlepší ale srandu jsme si užily. :)


Mám spoustu přátel. Kamárdku jednu :)

9. července 2011 v 22:35 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Já všechny lidi které znám rozděluji na
  • Známé
  • Spolužáky
  • Přátele
  • Dobré přátele
  • Kamrádi
Známých je spoustu jsou to lidé které znám od vidění, přátelé mámy nebo sestry. Lidi které potkávám ve škole... Spolužáci jsou lidé o kterých vím víc než o známých mám je rači než známé ale to jen proto že spolu chodíme do třídy a je tak nějak nutné aby sme se znali. (Upříme chodit 9 let okolo lidí jan tak ani nejde) Přátelé jsou lidé které mám ráda, opravdu ráda, s kterými ráda zajdu ven, pokecám o přestávku, zavolám když jsou nějaké novinky nebo prostě jen tak napíšu na fb. Dobré přátele miluju. Jsou to ĺidé které mám ráda jako vlastní sestru, u kterých přespím, řeknu jim skoro všechno, vědé o všem co se týká mě. (Jako choroby nebo tak.) Kamarád ??? Mám jen jednu oprvadovou kamarádku. Je to tedy moje sestřenice. Té můžu říct všechno, můžu jí říct drž hubu a ona se neurazí. Brečím před ní a nestidím se. Dokážu se s ní skutečně radovat. :)))

Nejsem ani krásná ani bohatá, ale jsem šťastná :))

9. července 2011 v 16:44 | LOVE-MissLove |  >>Jááá<<
Včerejší rozhovor s kámoškou mě vlastně hodně dal. Ona je smutná. Rozešel se s ní kluk. Chápu že ho chce získat zpátky ale podle mě to že si slíbí že ho získá z5 je špatně. Jde na to prostě blbě. Já jsem zastánce názoru "Radovat se z toho co je, né smutnit z toho co neni." Mám rodost že prší a né že sem naštvaná že nesvítí slunce. Jsem ráda když si našel holku a je štastný a né smutná že není štastný se mnou. Pavlínka řekla že se na všem snažim najít to dobrý. Má prvdu snažím protože jsem naivní optimista. Namá se podlemě snažit získat z5 něco kuli čemu se trápí ale získat něco novýho co jí bude dělat štastnou. Nemá být smutná že nemá kluka, má být štastná že má dost času na sebe. Můj názor je ten že když ti život dává důvod na pláč, najdi 100 způsobů na smích ;) :)) I am crazy ;) :)

Druhá tvář ? Maska ? Říkej tomu jak chceš, ty jí máš.

9. července 2011 v 13:22 | LOVE-MissLove |  >>Téma týdne<<
"...ke všem se tváříš jako bys měl rád. Masku máš příjemnou, pro všechny neviditelnou." Slova písně od Ewy Farné-Maska. Myslím že každý člověk na planetě má nějakou tu "druhou tvář" Já mám svoji přirozenou tu odmaskovanou s kámoši na facebooku, venku, a doma. Ale tu svojí obarnou masku a takovou abych se zalíbila společnosti ve které žiju. Tam mám nasazenou docela nepříjemnou sarkastickou ironickou a protivnou masku. Víte, je mi to nepříjemné ale co s tím když už sem se takhle jednou prezentovala ? Proto se těším na střední tam se budu moc prezentovat jako sluníčko. Tak jak jsem ve skutečnosti chci se ve škole zbavit své druhé tváře a nechat si jí na nepříjemný autobusáky. Mám kámošku, to je člověk dvou tváří. Když jsme sami chová a RAPIDNĚ jinak než ve škole nebo když je s námi někdo třetí. To mě na ní docela mrzí, ale co se dá dělat.


Sny všech děvčat :))

8. července 2011 v 20:44 | LOVE-MissLove |  >>Láska<<
Sny všech děvčat:
1. Polibek v dešti
2. Že se budou líbat přitlačené na stěnu
3. Být pro chlapce jedinou na světě.
4. Že jech chlapec bude při objetí držet, co nejdýl.
5. Chlap šeptající do ucha "Miluju tě"
6. Když pláče, její chlapec jí pobozká aj na jej slzy.
7. Pocit, že váš chlapec by pro vás udělal všecko.
8. Mít na sobě jeho mikinu a vdychovať jeho vůni. ♥

Příběhy jiných lidí :)

8. července 2011 v 18:44 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Můj život je jakžtak velmi nudný. Nic se neděje jen si tiše pluju po malé ve snici s našmikovaným obličemejm a usměvem od ucha k uchu. Mám ale ráda když mi kamarádi vyprávějí historky nebo když si nějaké čtu na blog.cz. Ovšem nic se nezavděčí tak jako kniha. Kniha je virtuální svět, příběh jiných lidí, zajímavé vyprávění. Dostanu se do reality jiných lidí a rozvíjim mojí nejoblíbenější "schopnost" fantazii - o té ale až někdy příště. Mám pět knih - znichž jedna má čtyři díly - které jsou mými nejoblíbenějšími. V úvozokkávh protože jsem puberták a tohle mě zatím bere ;) :))

Totální cvok - Jean Ure
Zlata u oltáře - Hilary McKay
Pomeranče v podprsence - Ivona Březinová
Šprndy a košťata, Žáby a francouzáky, Kouzla a spacáky, Pařby a lektvary - Sarah Mlynowska
PinkMuffin @ BerryBlue - Hortense Ullrichová a Joachim Friedrich
Můžete si přečíst pokud vás bude zajímat :). Nebo pokud vás nějaká knížka zaujala můžete si napsat udělám vám výčet a tzv lákadlo a recenzi na určitou knihu. Bohužel momentálně v mé "zbýrce" chybí °Pařby a lektvry° ale půjčila jsem jí kamarádce. :))

Já asi budu na dívčí romány, detektivky jsou zdlouhavé a horrory mě nebaví :)) Filmový žánr ale dostává jasný palec nahoru sci-fi ale né fantasmagorie jako je Stmívání a Harry Potter :D :D

Když máme snivou :))

7. července 2011 v 22:25 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Dneska okolo jedné v noci jsme s kámoškou už mlely z posledního. Představy zacházely až za hranice. Slintala jsem si až na špišky u nohou. Představa krásneého chlapeského vypracovaného bříška je nádherná. Přerdstava na zmrzku nebo na šlehačku je taky super. A Kinder Bueno ?? Mnam. Ale co protom všechno dohromady. Kopečky zmrzliny na rozpáleném chlapsém břiše a na tom šlehačka a zapíchnout tam bueno ??? Vééélká mnamka :D Příbor na co ?? mám jazýček :D ... Jo hold jedna v noci dělá svý :))

Co o prázdniny před dovolenou, nebo když není co dělat

6. července 2011 v 18:52 | LOVE-MissLove |  >>Dění kolem mě<<
Nevíš co se sebou počít ??? Vem kámošku nebo svojí partu nebo prostě kámoše (netuším jak tomu říkáte zrovna vy). Navštivte ZOO. Zoo Praha ?? Výborný nápad je to největší zoo v ČR. Ročně jí navštíví 1,3 milionu lidí. Po povodni v roce 2002 je to nejkrásnější zoo v Evropě. Má rozlohu 60 hektarů. Nejkrásnější místo v Praze. Vstupné neni drahé a MHD je velice snadno dostupná :)) Z Unhoště až tam sme se dostali za 90 kč :)) ... Což je docela vzdálená vesnice ale jede se tam MHD asi hodinu a půl :). Jeďte na koupaliště. V tomto období jsou už snad všechny otevřená a vaší návštěvu jistě rádi uvítají. Jestli máte nové plavky určitě je chcete kámošům předvést dřív než si je zničíš v moři. Není zrovna vábné počasí ??? Sedni na MHD a jedtě do nákupního středska. Třeba do kina nebo do playcity :)). Nebo prostě jen nákupy. Nebo běžte na nejbližší louku a udělejte táborák a spojte to se stanováním :)) Jestli ani to neni šálek vašeho čaje, udělejte to jako já. Sedla sem na MHD a jela do vedlejší vesnice za kámoškou. Seděli sme u sokolovny v hospodě a přijeli další kámoši. Celej den sme proseděli u malinovky a pizz. Snědli sme jich asi 8 :D Když ani tohle vás neláká můžete vymyslet něco dalšího a inspirovat další lidi vlastním článkem nebo tady v komentářích :)). Já si vybrala všechno :D ... Postupně to uskutečním. :)

To počasí ://

3. července 2011 v 18:33 | LOVE-MissLove |  >>Dění kolem mě<<
"To jsou prázdniny, prší a prší." Píše pomalu každá česká i slovenská skupina na facebooku. Opravdu, prší od rána a ještě se to nezastavilo. 12°C a vítr. Od rána jsem nevylezla z pyžama a pomalu ani z postele. Přesouvám se od počítče k televizi. Ležím v posteli s notebookem na klíně a deprymuje mě to. Na facebooku neni zábava hry mě nebavěj, filmy už mě nebavěj. Proboha tě prosím zastav déšt rozsvit slnko a odlet se mnou k moři :D :D ... Už nechci déšt ani vidět přesto že jindy ho miluju :D :)
Zítra si pojedu koupit styloví gumovky, k tomu super slušivou pláštěnu, a deštník a můžu vyrazit přeh práh domu :D

Tenhle make-up ?? Když já nevím. Máte zkušenosti ??

1. července 2011 v 18:35 | LOVE-MissLove
Máte někdo skušenost s tímto make-upem ?? ... Já právě nevím, líbí se mi že píší že zakryje zarudlé fleky a velké výskyty akné. Nevím jestli to ale potom nebude moc zelený. Máte tedy někdo skušenost s číslem 9. Nebo mi poraďte jiný, cenově dostupný, dobrý make-up :))

Věc tak potřebná a přesto tak stará ??

1. července 2011 v 18:08 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
PODPRSENKA
Kousek oblečení bez kterého nerada vycházím za práh bytu. Spodní prádlo které připomínalo podprsenku nosili Kréťanky už před několoika tisíci lety. Tu první podprsenku, která se podobá té dnešní "vynalezla" Američanka už 1914. S nápadem přišla prý její pokojská. Tento "vynález" si nechala patentoval, ale velký výnos jí to nepřineslo. Prodala to tedy jedné americké firmě Warner. Ovšem číslování A-D.. vzniklo až ve 30.letech o5 ve spojených státech, v Evropě se rozšířilo o celých 20 později. Dřívější podprsenky vypadali jako dva kapesníky na šňúrkách vypadající jako dnesšní plavky. Ty vypolstrované a "pušap" které nosíme dnes měli k tehdejším podprsnkám hodně daleko.
(informace a inspiraci jsem našla v časopise "myINSPIRATION")
Co by bylo kdyby podprsenku nikdo "nevynalez" a nikoho to dodnes nenapadlo ??? .... Nikomu by to asi nevadilo, ale u některých ženských by to byl pohled .. :-!. Nebo naopak bychom zjistili že to je jen podprsenka :D