Srpen 2011

Zejtra, škola :/

31. srpna 2011 v 20:15 | LOVE-MissLove |  >>Dění kolem mě<<
Tak zejtra už zase všici do školy. Jako slečna devátačka pudu do školy, ale řeknu vám nechce se mi. Lákavá představa být nejstarší na škole, ale stejně je to škola. Bude to těžký, budu se muset učit na přijímačky a nebudu mít čas na nic navíc. :/. Přežili to jiní přežiju to taky. Taky se chystáte do školy ? A těšíte se ? Brala bych ještě tak měsíc prázdnin. Naše škola je jak ustav pro choromyslný nebo první pomocná :/ Takový krávy učitelky jako máme na škole my, nemá nikdo.

Mé velké štěstí :)

30. srpna 2011 v 20:53 | LOVE-MissLove |  >>Fashion<<
Dneska a včera sem byla nakupovat. Mám tolik pěknejch a modních oblečků že nevim co s tim starym šatníkem :D ... Stručně sem si ho kompletně vyměnila za nové přírůstky do mé vyvoněné skříně :D ... Myslim že vás ale ani trochu nezájímá co sem si koupila tak to sem cpát nebudu ;). Ted jen čtyři nové fotky z dneška :) :-*

I love myself ;) Nezajímaj mě názory lidí co mi chtěj ublížit ;) :) Protže dokonalost je nudná ;) :)

Strašně se mi to líbí :)

30. srpna 2011 v 12:12 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Fri-end-
Girlfri-end-
Boyfri-end-
Všechno končí na -END-
Mimo ...Fam-ily-
Pretože oni ti vždy řeknou-ily-(I Love You) <3

Boyfriend ale někdy udělá novou Family ;) :) :-*

Paparazzi

28. srpna 2011 v 12:36 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Někdy přemejšlím jaké by to bylo být slavná a přiznám se mám určitě jinou představu než spousta lidí. Já bych nechtěla být slavná ani náhodou. Je hezký že máte spousta peněz, na ulici vás lidi poznávaj, máte maskérky a designérky. Ovšem s tím souvisí i to že nemáte žádný soukromí, o každém vašem kroku, každým vysmrkání, polibku, slovu lidi vědí. "Bulvár". Situace: chystáte se pčíknout, paparazzi vás vyfotí přinese tu fotku, kde máte přivřené oči skrabatělý nos a otevřenou pusu, do redakce a novinář napíše- "Opila se, hulákala po lidech a nebyla ovladatelná. Možná bere i drogy." A to jste jen nevině kýchly ?? Nevím ale já bych to nesnesla. Pošpiní vás zhroutíte se a začnete brát drogy. Jejich práce je u konce. Začnou ničit další celebritu.

Coco Chanel ?

27. srpna 2011 v 18:09 | LOVE-MissLove |  >>Fashion<<


Procházka růžovou cestičkou :)

27. srpna 2011 v 18:05 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Každý má své trable i radosti. Jedno období ve vašem životě je to "nejštastnější" a pak bům a je to zase na pytel. Nebudu vám věšet bulíky na nos život není vždy procházka růžovou cestičkou, ale většina lidí to po první prohře vzdá. Proč když vás něco rozčílí nejdete dělat věci které vás baví? Můj táta je zdrchaný z práce a aby se cítil líp musí se jít at je zima nebo léto projet aspon na dvě hodiny na kole. Já mám spousta drobných a malicherných starostí se školou, abych se cítila líp, píšu, čtu, kreslím, chatuju. Dělám věci co mě baví. Ráda chodím ven s kámoškama. Přátelé a rodina jsou další lidé co vác vytáhnout z duševních potíží. Nejde to vždy ale z těch drobných. Letošní prázdniny jsou pro mě procházka růžovým sadem, nic se za cellý prázdniny nepodělalo, nic zlého se mi nestalo, jen velká kopa legrace :). Za tři dny mě čeká škola jako asi každého studenta, sice se absolutně netěším, ale doufám že z letoška vybruslím bez velkých pádů jako vždy. A jestli nějaký ten karambol příde beru mobil, sluchátka, foták a něco sladkýho a z přírody čerpám inspiraci co si později nakreslím nebo o čem napíši :))

Jsem ráda že je mám, sestřenice moje ;)

20. srpna 2011 v 19:26 | LOVE-MissLove |  >>Jááá<<
Fotky z naší společné dovolené ;) Já moje sestra a sestřenice Viki a Žofi ;) :)
Já bruneta a Vikinka Blondýnka. Trochu jsme se nudily v autobuse když sme jeli na místo ubytování. :D
Já s Žofikem, ona je prťavá kráska :))
Kočky v přístavu :D ... z leva - Julča(sestra), Já, Vikinka a pak Žofik (sestřenky) jsme nerozlučný :)
Julča, Vikča, Žofuša a já. Na druhý fotce sem se vyměnila s Žofikem ;) :D :D ... Byli to nezapomenutelný dva tejdny ;)

Lefkada ;) :-*

Dejá vu ;)

20. srpna 2011 v 19:15 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Tento pocit jestli se to tak dá nazvat občas zažívám, ale tento článek neni o mě :) Včera jsem skoukla stejno jmený film-Dejá vu. Nehraje tam nikdo známý, ale mě ten film naprosto uchvátil. U mě se dostal mezi tři nejoblíbenější a věřte že ten nejoblíbenější neni Hannah Montana, ale JÁ LEGENDA. Miluju drama, akční a psychologické filmy. Deja vu se taky dostal mezi stovku nejlepších natočených filmů na světě. :). Myslím že stojí za to si ho pustit, opravdu mě zaujal. Neni to jen film o drásání nervů, ale když se na to díváte vážíte si víc života a máte chut něco takového zažít a zachránit milion lidi ;) :) Nebudu víc prozrazovat, protože když víte o čem to je nebo se díváte podruhé už to nemá to kouzlo ;)

Nenašla sem český trailer :/ :) ale film opravdu doporučuju ;)
Můžete si to stáhnout nebo se dívat na www.kinotip.cz zdarma online, jako já ;) :)


Opravdové štěstí je tehdy když je doma pohoda

10. srpna 2011 v 0:10 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Nepotřebuju ani kluka ani nejlepší kámošku, když mám komu se svěřit nebo koho obejmout doma. Když se doma můžu smát a plakat, chodit celý den v pyžamu, s turbanem na hlavě a pletovou maskou. Když můžu zpívat v obíváku na Karla Gotta a nikdo mě za to nesoudí. Když večer ležíme všichni čtyři(máma, táta, sestra a já ;)) v posteli a něco si vyprávíme nebo se společně díváme na televizi. Když s mamkou ráda jezdím nakupovat a s tátou někam na kolo. Nebo když všichni někam vyrazíme. Tady se pozná štěstí. Tehdy když mamce řeknu že se spozdím protože mi ujel bus a ona jen napíše "jo". Když tátovi řeknu že mám kouli z matiky a on mi to vysvětlí a procvičí to se mnou. Štěstí je pro mě rodina, a domov. Místo kde je bezpečí a milující lidi, kteří každé ráno začínají s čistým štítem. Večer něco provedu a ráno jsem zase "Klárinka". Štěstí neni v bohatství ani v kráse ale v lásce. Láska mateřská a přátelská a později partnerská. Milujete rodiče a sourozence, kamarády a partnery, později svoje děti. To je štěstí, né mercedes a kabelka od gucciho. Když je ráno na stole lísteček "Miláčku uvařila jsem ti čaj a koupila koblížku, hezký den ve škole. Máma." Vysvěli co je štěstí. Pro mě to je rodina a láska ;) :)

Dala jsem si předsevzetí ;)

9. srpna 2011 v 23:54 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Hodně jsem o sobě přemýšlela a protože sou prázdniny tak mám na tohle téma plnou hubu keců. Řekla sem si že se vykašlám na facebook a už od Září se začnu pěkně učit. Začnu chodit na doučování a na přípravku na talentovky. Pololetní vysvěčení udělám na dvě dvojky jinyk samí a udělám přijímačky na školu na kterou chci. Na příští prázdniny jsem si domluvila brigádu a začnu se učit Francouzky a Španělsky. Začnu chodit na basket, ne keramiku, grafiku, focení, psychologii a dramaťák. Ochutnám od všeho trochu a pak se rozhodnu co chci dělat. Tak mi držte palce ;) :) Snad mi to vyjde :) Mám cílevědomího tatínka a když ho požádám, povede mě tím správným směrem ;) :)