Září 2011

Kluci jsou jako španělští býci

2. září 2011 v 22:44 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Uf uf funí rozzuřený býk naproti chlápkovi s červeným praporem. Prohánějí se po plácku a davy šílí. Čím víc býka dráždí rudým praporem tím víc býk zuří. Nejrači by chlápka skolil a zabil.
Uf uf funí vzrušený kluk naproti dívce v červených mini šatech. Povídají si na večírku a davy kolem tancují. Čím víc žena kluka dráždí svými rudými rty, do kterých se pbčas kousne a vykouzlí krásný usměv, tím víc je kluk vzrušný. Nejrači by po ženské skočil. A když jí sundá její krásné šaty, pod nimi je zase červená(krajkovaná) podprsenka. Kluk už nemuže ani dýchat, jako býk ve španělsku je z té rudé uplně mimo. Pak už jen muž pokud ženu dostatečně okouzlí dostane co si přál celou tu dobu co na ženu v červeném koukal. Ona ho smyslně sváděla svými rudými rty a šaty. Některé ženy vědí co chtějí :D

Výlet s Emou a Julčou

1. září 2011 v 22:50 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Někdy je prostě nesnesitelná, křičíme na sebe, ale je to moje sestra a i když se hádáme mám jí ráda. Takže když zrovna nastane den kdy se náááhodou nehádáme, vzpomínáme na to jak nám spolu je dobře dlouho. Ona je hodná občas řiká jak je ráda že mě má, ale někdy mě z ničeho nic flákne nebo mě buzeruje kuli rovnátkám na umyvadle. Den na který jsem dneska vzpomínala u fotek, byl jeden z prázdninovejch dní v Unho. Sestřenky odjely s tátou na vodu a teta jela ke kamarádce. Měly jsme na starost Emu, šestiletou fenku. :) . Byl to hezký výlet po okolí naší vesnice. ;) . Tyhle vzácné chvíle kdy se nehádáme mám ráda ;)

Julda v obilí :) takový to její "modelkování" :D

Dvě fotky, ale zrovna to tak vyšlo a po upravě to vypadá jako kdyby Ema měla sestru :D Třeba Elu :D :P