Březen 2012

Já ?

30. března 2012 v 14:40 | LOVE-MissLove |  >>Téma týdne<<
Tak fajn. Vím za tenhle článek mě spousta lidí odouí ale co, tak jsem namyšlená, aspon se to nestydím přiznat.
Sama sebe miluje, jsem jedinej člověk na světe kterýmu věřim, ano věřim jen sobě. Jelikož o sobě něco vykecám mužu si za to sama. Znáte to ne ? Asi jsem jen jednoho kluka v životě milovala víc než sebe. Kuli němu bych byla schopná čehokoliv, on byl pro mě všechno, o to víc to bolelo když se naše cesty rozešly. Nemyslím si že jsem špatný člověk když dokážu říct že se mámráda, že se sama sobě líbim, že mám ráda svojí postavu a že si příjdu nějak cená. Zdaleka si ale nemyslím že mám největší sebevědomí na světě. Myslím si o sobě, ale spolužák ve třídě, no na toho zdaleko nemám.
JÁ ? Ráda poslouchám rap, miluju svýho kluka, ráda nakupuju, zbožnuju svoje kámošky, mám docela dobrý známky, tento rok dělám přijímačky na střední, miluju dobré jídlo, mám ráda krásný počasí, ráda esemeskuju a chatuju, nejraději mám filmy drama, thriler a sci-fi, mám ráda McDonald a svuj mobil. :))) Je toho spousta ale já už fakt nevím :DDD Miluju svoje rodiče a sestru ... ;)

Uvaha ? ... Proč !!!

26. března 2012 v 17:53 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Dneska jsem přemýšlela :D ... o hodinu češtiny. Proč odný a milý holky běhaj za idiotama, a proč hodní a milý kluci běhaj za kurvičkama ? .. Já nevím, ale nikdy jsem neviděla že by bylo zlaté děvče, hodné, milé a pořádně zamilované se zlatým, hodným a milým a v neposlední řadě zamilovaným klukem. Prč vždycky někdo musí milovat mín a někdo víc ? Proč mají hodné holky před určeno že na ně zbydou idioti, když ty největší krávy choděj s nejhodnějšíma a milýma klukama ? ... Proč nemuže idiot mít krávu, a dva hodní k sobě ? Nejspíš proto že idiot s krávou by spolu dlouho nevydrželi, oba potřebují po svém boku někoho, kdo je bude obdivovat a milovat víc než milují sami sebe. Já bych si přála být s někým, kdo má rád sex, ale když mu řeknu že bych ráda šla ven tak pujde. S někým, kdo je rád se mnou, ale občas mě nechá jít někam s kámoškama a on jde se svýma kamarádama. S někým kdo mě pohladí a políbí na čelo, když je mi nejhuř. Ale zároven s někým koho ostatn holky nezajímaj a brání mě i když se strapní před kámošema. Umí si udělat srandu ale pak se mi umí omluvit když mě to zabolí a napravit to. Umí se se mnou bavit jako s nejlepším přítelem. Tak o takového kluka bych stála. Asi jsem prostě hodná holka, nemužu mít hodného chlapce. Možná ale kdybych začala být kurvičkou, hodný chlapec by se do mě zamiloval a pak kdybych začala být hodná už by se mnou zustal. A nebo taky ne :D :D nevím, a váš názor ?

Kolik toho vydržíte ???

14. března 2012 v 15:25 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Kolik toho vydržíte je zavádějící název. Upřesnuji to tedy že se to jedná pouze věcí, o kterých nemáte vědět. Jako například pomluvy, nebo křivdy. Mohla bych taky psát kolik toho vydržíte když na vás neustále někdo řve nebo, vám nadává do očí a podobně. Ale s tím nemám až takové zkušenosti jako s pomluvama. No myslim že uplně každý kdo si právě ted čte muj článek, zažil někdy pomluvy. At už ty pomlouváš, nebo něko pomlouvá/pomlouval, tebe. No já osobně toh vydržím hodně, opravdu že hodně. Mě prostě pomluví kámoška a já místo toho abych jí řekla že to vim tak to raději v sobě vstřebám a kašlu na to, než abych si dělala problémy. Jen si zapamatuju že to není kámoška jak se patří. Nebo když se mi stane nějaká křivda z pozice kamaráda tak to raději taky vydržim něž abych se rozčilovala. A když už jsme u toho tak i když mě neko nadává do očí nebo mě ponižuje, stále si ze mě dělá srandu. Umim si to nebrat. Dalo by se to nazvat tak, že .... MÁM HROŠÍ KŮŽI :P :D ..... a co vy ? Jste spíš citlivky nebo ne ? .... Já jsem ružovej křehkej bonbonek v železobetonový skořápce ;)

Nobody knows :P ... ale jo, ví. JARO :D

8. března 2012 v 20:47 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Na lidi přišlo jaro :D ... Některý podrobnosti nejsou potřeba. Jen si zkuste všimnout toho jak se všichni najednou usmívají. Mají dobrou náladu, kluci by se vám nejraději nacpali do těla i pupíkem :D Vaše největší sokyně je nasraná z toho jak vám je jarně dobře. Učitel jsouo pořád stejní, ale to je prostě normální. Paranormálně jsou hodní rodiče, aspon ti moji. Já bych nejraději po venku už lítala v tričku, teda dneska né ale včera bylo nádherně, mě bylo nádherně, všechno bylo fajn. Dneska bylo všechno fajn. Já vím dalšé článek o tom jak se mám skvěle. Ale prč ne.

Od tématu. Sex na veřejných místech? ... Váš názor, už jste to někdy provozovali na místech kde okolo vás chodí lidé, ale vás nevidí ?? :D zajímá mě to ;)

(líbí se vám fotka ?? Vyfotila jsem jí před dvěma lety o jarní prázdniny :))