Srpen 2012

Nevíme jak vypadá štěstí do doby než ho znovu nenalezneme :)

27. srpna 2012 v 13:27 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Většina z vás určitě zná přísloví "Nevážíme si vody, dokud nevyschne studna". Je tomu ale skutečně tak ? :) Jak si mohu vážit vody .... Ne tak jinak. Dáme to konkrétně o tom štěstí. Jak si mohu vážit štěstí ve chvíli, kdy jsem uplně na dně, skroucená v posteli, proslzenej polštář skrz na skrz a oči opuchlý jak zombie. Zrovna v tuhle dobu, na štěstí nemyslim. Ovšem já si začala štěstí vážit, až když jsem ho nalezla podruhé. Tedy, jste štastní, ale nějak si toho nevážíte, pak si projdete peklem a pak když jste znova štastní vážíte si ho jako nikdy. Tak to mám já. Já si té vody začnu vážit, až když znova zaprší.
Hloupé na tom ale je, že bychom si vody měli vážit už když je studna plná a ještě nikdy nevyslchla. Tedy štěstí, toho které zažíváme poprvé. Většina lidí to ale neumí, ani já. Proto tedy děkuju že jsem si na vrchlek mohla znova sáhnout a doufám že se tu chvíli zdržím. A když ne, jako vždy se naknec opět vyšplhám až na horu. Jen si opět budu muset projít zaslzenym polštářem.
Ponaučení na závěr ? Jo tak to by bylo na dýl. Snad jen, važte si každého krásného dne, který prožijete. Nesmutněte z ošklivých dní, protože díky nim, si pak připadáte šťastnější v ty krásné dny. Přemýšlejte nad krásnými věcmi, a přitáhne te si je :) Depky hoďte za hlavu a neřešte :) Ještě pořád máme prázdniny, tak proč už ted máme být smutní že za týden končí :) Máme před sebou ještě celý týden ;)

Týden dva dny a pár hodin ....

24. srpna 2012 v 19:06 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Tak se nám to blíží. Ano, opravdu píšu článek o tom že se blíží škola. Za týden dva dny a nějaké ty hodiny, jdu jako většina z vás do školy. Konkrétně do prváku na gympl. Mám z toho smýšené pocity, najednu stranu se těším na něco nového, na tu druhou, bojím se že se mi tam nebude líbit. Nebo že tu školu nebudu zvládat, a spousta dalších aspektů. Je fakt, že u mě zatim převládaj ty pocity že se těšim, jelikož si jako skoro všechno moc neuvědomuju. Doufám vždy v lepší scenář a proto jsem tak často zklamaná.
Nadruhou stranu pořád je to škola, a ve škole mě to jako nikdy moc nebavilo, možná tak v první třídě, jsem do školy chodila ráda. Ale ta léta jsou dávno pryč a já stojím tváří tvář něčemu nvému a neznámemé, novým kamarádům, nvé škole, novému městu, novým zážitkům, novým učitelům, novému bydlení. Děsí mě to, že všechno bude nové, ale pak se zase těšim. N možná budu jinak mluvit 3.září.
Těšíte se do školy, nebo je vám líto že končí prázdniny? Já se včéra po horkém dni opírala a rozpálenouo zítku, koukala na západ slunce a přemýšlela o tom že se mi můj starej život sesypal jako domeček z karet.


Potají ? Tajemno nás láká stejně nejvíc

22. srpna 2012 v 17:11 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Určitě už jste někdy dělali něc potají. At už v noci prstem šťourali do dortu a olizovali ho, nebo ve škole všechno opsali z taháku, nebo šli někam večer a doma jste řekli že spíte u kámošky (i když to tak trochu suvisí se lží). Prostě věci, o kterých jste nic neřekli, takže jste nelhali, ale potají to bylo.
Fajn, každý určitě byt jednu věc dělal potají.
Jenže známe to zakázané ovoce nejlíp chutná. I mě. A věci potají, v sobě skrývají adrenalin a na ten jsem si už vytvořila určitou závislost. Uplně zbožnuju, když mi buší srdce, klepou se mi ruce, ale tvářim se jako ledová královna. Ten pocit je lepší jak orgasmus :P
Proto milenky jdou do zadaných kluků ? Mají z toho adrenalin, že když na to někd příjde bude z toh prušvich. Proto si taháme kluky domu, je to adranalin, co kdyby někdo přišel ? Já myslim že jo. Adrenalin je návykovej, a pokud ho jednou zažijete nechcete přestat.
Potají a vášnivě ? Prostě už to slovo "potají" skrýva takovej pocit bušení srdce a rozjařenost uvnitř v těle.
Znáte ten pocit ne ? :D

Miluju Majka Spirita :)

18. srpna 2012 v 22:24 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Závidím slovákům, ža mají tak skvělé rapery jako je Majk nebo Kali. Majk je pán, on je chytrý, jeho texty mají příběh a hloubku. Je skvělý raper a má pěkný hlas. U modrého z neba s nim jsem se rozbrečela, jak přišel za tím klukem který měl rakovinu a za dva dny po jeho návštěvě umřel. Podle mě je to skvělý člověk, a tu slávu si zaslouží a váží si toho :)
Kali je taky pán, má též krásný hlas a dobře rapuje, neni takový jako Majk ani neni tak slavný, ale jeho písničky se mi taky líbí :)
Ráda je oba poslouchám, jsou pro mě droga pro dobrou náladu. Od Majka se mi líbí všechno, neni nic co bych vydzdvyhovala a od Kaliho asi nejvíc "jedněho dna, konec je nový začatok a poprava" :)
Myslím že tohle jako ochutnávka stačí pro lidi co Majka neznaj, a ty co jo, si rádi od něj všechno poslechnou na you tube :)
Jinak ještě jedna věc. Nesnášim Rytmuse, jako neberu to nikdomu, klidně ho poslouchejte, ale já to nikdy neudělám :) Pro mě je moc sprostý a namyšlený :)


Návod, na sněžící kouli :D

17. srpna 2012 v 12:27 | LOVE-MissLove |  >>Návody<<
Ahoj, tak mám pro vás další návod. Opět jsem to našla někde na netu, ale mám i vlastní foto, mého výtvoru :)

Použila jsem destilovanou vodu, lepidlo vteřinové, střípky které jsem někdy uzmula u mámy v práci, která je učitelka ve škole. A segře jsem z klíčů odstřihla medvídka Me To You. Nezlobí se, ale sněžítko prý je její. Nic nenamítám, mě baví to jen vyrábět, snad to nerozbije :D Jo a sklenici mám od brusinek, je taková hezká :D ;)
Snad jsem vás trošku inspirovala :)

Proč se mi líbí Téma týdne ?

17. srpna 2012 v 10:26 | LOVE-MissLove |  >>Téma týdne<<
Téma tohoto týdne je "ČERNÁ". Napsala jsem už článek na strohé téma černá, ale přišel mi nudný, nebo nezajímavý natolik, že ani já najít ho na jiném blogu, bych ho nedočetla do konce.
Chci ale mluvit o jiné věci. Proč mě příjde téma týdne zajímavá věc? Tisíce blogerů a blogerek si přečtou, například slovo černá a začnou psát. A jak známe 1000 lidí 1000 nápadů, nebo názorů. Je strašně zajímavé si tyto články číst. Někdo jako já to opochopí jako černá barva a začne plácat o oblečení. Já konkrétně o spodním prádle, někdo třeba o botách. Někdo jako černá magie, nebo jako černá a dá tam obrázky celebrit v černém. Nebo někdo jako noc, co já vím :D
Každý si to tedy přebere po svém a každý jsme originální, takže pokud nejdeš a nezkpíruješ celý článek jidne, tak to bude originál i kdyby nápad co je pro tebe černá si zkopíroval jinde. Protože tě napadnou tošku jiná slova. Některé články nejsoou povedené a některé naopak hltám.
Děkuji tedy blog.cz že TT vymyslel a že mi dal možnost podělit se s ostatními o své názory a nápady, a dovolil mi si přečíst názory ostatních a obohatit můj obzor. Vím trochu to zní jako klišé, ale já to tak cítím. Já jsem prostě ráda že taková věc je, a když náhodou nevím o čem bych psala. Zamyslím se nad něčím o čem bych normálně nepsala. A to je například "černá".

Návody ? Příjde mi to zajímavé a chci si to vytvořit ! :)

16. srpna 2012 v 20:29 | LOVE-MissLove |  >>Návody<<

Může to být krásné, když máte večer zapálený svíčky jen v takových svícínkách :)

Podlemě moc hezkej náramek, a asi na tom nejde nic zkazit, takže, to vypadá docela "originálně" :)

Myslím že muže být super na dárek pro kámošku přidělat pár čtyřlístků pro štěstí :)


Takový ten klasický dormální drdol :) mám na to z H&M takový donut, přímo na tyhle drdoly :)

Co mě inspiruje ?

16. srpna 2012 v 0:07 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Západ slunce, procházky, objetí ze zadu, pusinky na ucho, bloha plná hvězd, moře, eifelovka, zelená barva, muj pokojík ( <3 ), psaní o ničem, fotky, les, pikniky, táboráky, ohen, voda, smích, déšt, podzim, vrcholky hor, bláznivá setkání, nakupování, jídlo, knížky, rodina a přátelé, ostatní blogy, písničky, filmy, seriál upíří deníky, velké běvy, sex ...
Mám milion a milion věcí, který miluju, který dělám ráda a při kterých mě napadaj "velký věci" jako například sprcha.

Naopak nesnášim komáry, hmyz obecně, negativní lidi, motýli ...

Kluci manipulují s námi. Manipulujme my s nimi :P

15. srpna 2012 v 23:07 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Jak kluka bez hádky a velkého přemlouvání k něčemu přinutit ?
Jako první bych asi zvolila otázku "Zlato, nešel by si se mnou dneska na tu akci mých rodiču, udělal by si mi tím moc velkou radost". Odpověd tipu, né lásko nudí mě to ještě víc než tebe, zvládneš to sama ?
Takže druhý krok, uplatky. "Ale mohli by jsme tam být jen chvilku a pak by jsme si mohli koupit něco dobrýho a celou noc využívat tu naší velkou postel, co jsme si koupili" To už ho možná zajímá o něco víc. Ale pořád nic moc ?
Přidejte větu, když půjdu sama tak se tam zdžím a příjdu unavená a pujdu rovnou spát. To už je asi hodně lákavá nabýtka jít, totiž když se rozhodne že nepujde, tak nic nebude. A když ani to nezabere, tak asi budeš muset jít sama. Ovšem dodrž to že se tam zdržíš a pak jdi rovnou do hajan. Příště si to rozmyslí :D
Myslim že chlapem se dá manipulovat jídlem, sexem a lichotkama :)
Mám pravdu nebo si myslíte že jsem upadla ? :D

Proč nás tolik baví reality show ?

14. srpna 2012 v 14:21 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Proč spousty lidí denně vysedává u televize a čumí na farmu, a nejvíc je baví, když něco neni OK, například, když se vrátil Kubí ? Nebo proč jsme seděli každej večer a čekali až nastoupí vyvolení a bude nějaký vzrušo ve vile. A proč nás tolik baví, když ve výměně manželek vymení rodinu cikánů s matkou rasistkou ?
Pravděpodobně proto, že jsou to skuteční lidé, žádný scenář ale improvizace. Když je nějaká reality show opravdu zajímavě udělaná jako třeba výměna manželek, tak to baví lidi napříč generacema a vrstvama. Dějou se tam věci jako například filcky, nebo si nadávaj a jsou tam skutečné slzy. To nás baví na tom, že to neni sehraný, že jsou tam skutečné emoce a skutečné události ? Proto nás baví paranormal aktivity, protože někdo řekl, že je to podle skutečnosti. A na farmu koukáme protože je tam skutečná práce a skuteční všední lidé ? Já nevím, ale myslím že právě proto koukáme na reality show, baví nás ta skutečnost, že ty lidi si to nevymýšlí a vidí je se například ztrapnovat, celý náš národ. A nakonec, můžeme někmu jako ve farmě nebo v Big brother, či hotel paradise fandit a když náš favorit vyhrává baví nás to ještě víc ? Myslim že jo, na Farmě fandim Jirkovi, příjde mi vtipnej a i docela hezkej. Šárka i Michal mě příjdou trošinku falešní, ale i těm bych to přála. Ovšem Kubího a jeho nefer pravidla, tak toho bych nakopala do prdelky :D Nevadí mi jeho orientace, at se mu klidně líběj oslíci, ale vadí mi jakej je to "pracant" :)
Bavilo vás když se Janča slíkala ?

Nebo když Vlado seděl ve svym křesle a uklidnoval si svuj stres ?

A jak ta mamka cikánka šla do tý špíny u čechů ? :)

Krásné zuby :)

8. srpna 2012 v 17:48 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Každý z nás tuží po tom mít neodolatelný usměv a ovládat s ním celé lidstvo. Ano, myslim že každému se už někdy z nějakého usměvu zastavilo srdce. Někdy to jde samo, je to opravdu ten usměv, ale někdy stačí zubař. Podle mě základem krásného usměvu jsou krásné zuby, a v první řadě je duležitý tvar zubů a jejich uspořádání, jejich barva je vedlejší.
Měla jsem opravdu křivé zuby, i když, křivé je asi slabý slovo. Měla jsem je jinak dlouhý, některý rostly nahoře některý dole, byly jeden sem a druhý tam a posunutý do leva. No styděla jsem se usmívat. Ve třetí třídě mi mamka nechala dát vyndavací rovnátka, ale až do pátý se mi se zubama nehlo. Tak mi v 5. třídě nechala dát rovnátka natrvalo, a za to jsem jí vděčná. Tři roky trvalo než se moje zuby srovnaly, ale dnes se nestydím ukázat je v usměvu. Zubím se na fotkách a nevyadám jak kdyby mi tu zuby přidělal jednookej bezrukej nohama.
Myslím, že rovnátka, jsou ta nejlepší investice do vzhledu. Usměvu jak často všichni říkáte, si všímáte nejdřív, tak proč ho nemít oslnivý.
Barva je další věc. Nejkrásnější jsou když jsou zářivě bílý, ale to se jen těžko povede někomu kdo denně konzumuje rajčata pod tlakem a pije kafe jak kdyby kofein tloukl jeho srdcem. Pokud to máte taky tak a ani červeného vína se nechcete vzdát, bude stačit, kdy vám je zubní laborantka vyčistí tak aby měly všechny stejnou barvu, je totiž jedno jakou ale měly by být stejný. Stejný tvar, stejná barva, pěkně v linii ? Základ užasného usměvu :)
Ty tři roky, za to stály.
Fakta : Při líbání neslintáte, mužete žvýkat žvýkačky a jíst jabka, nemluvíte jako idioti, není pravda že to z vá udělá losery, dneska je to spíš modní doplněk, mužete si vybrat barevné gumičky, každý měsíc jiné, není to tak drahé jak každej říká, a ? STOJÍ TO ZA VŠECHNY PENÍZE ! :)

(Upřímně řečeno, už je nemám dva roky, ale klidně bych si je nechala znova nasadit, v ničem mi nebránily)
Muj život s bachovkama --> Uvod

3. srpna 2012 v 14:26 | LOVE-MissLove |  >>Muj život s bachovkama<<
Před časem jsem se dozvěděla o bychových esencích.
Co to jsou bachovy esence ?

"Bachova květová terapie je založena na léčení pomocí 38 esencí z květů divoce rostoucích rostlin, keřů a stromů. Autorem květové terapie je Dr. Edward Bach, který tuto metodu vynalezl na počátku 20 stol. Bachova květová terapie působí příznivě na psychický stav člověka a odstraňuje tak např. stres, strach, nervozitu, fobie atd.
Velmi oblíbenou se stala v Anglii, kde ji používají záchranáři pro zmírnění následků šoku např. po autonehodě." Více ---> http://www.e-bach.eu/

Existuje celá knížka Bachových esencí a květin. Přečetla jsem si jí a vybrala ve své povaze 7 slabin. Našla na ně "lék" v podobě esencí a nechala si je namíchat.
Dneska jsem si dala první dávku, a je jasné že zatím nic necítím.
Mamka to už bere pul roku a řikala že je jako vyměněná má větší sebevědomí, víc nápadů co dělat, hubne, prtože jí baví sport, nenechává všechno na poslední chvíli.
Já jsem si nechala namíchat takovou esenci která by mi měla pomoct : přestat se trápit minulostí, nemít syndrom pondělního rána ( všechno odkládat na poslední chvíli), zbavit se pocitu nenávisti, mít se raději, nefantazírovat a začít skutečně žít atd ...

Věřím tomu a at už si řikáte co chcete, mužete si číst muj blog. Každý pátek budu přidávat do rubriky "Muj život s bachovkama" poznatky, jak se zlepšuje muj život, jestli se něco děje a co se stane když jeden den vynechám a kapičky si nevezmu.
Když budete mít zájem, ráda vám objasním podrobněji co to ty bachovky vlastně jsou, nebo si kupte knížku ...

Romantika ? :) <3

2. srpna 2012 v 23:56 | LOVE-MissLove |  >>Moje <<
Západ slunce
Noční Praha
Uplněk
Červánky
Obloha plná hvězd
Vrcholek hory, ticho a podemnou barevný listí na stromech
Noční London Eye
Eifelovka zářící do všech koutů noční Paříže
Půlnoc na Big Benu
Noční strom na Staromáku zářící do Prahy.
Vltava
Vyšehrad
Noc sama o sobě
Svíčky


Tohle je pro mě romantika, miluju noc a její krásy :) A taky podzim :)

LOH ----> Proč jsou geniální ?

2. srpna 2012 v 22:49 | LOVE-MissLove
Aktuální téma, tak na to napíšu TT. :)
Proč mi příjdou Olympijské hry geniální ?
Nevím jestli tak uplně samotné disciplíny, ale rozhodně jejich organizace. Kdy a kdo pujde soutěžit, kde a jak vybudovat sportoviště. Kdo a s jakým výsledkem vyhrál. Kdo a kdy to posoudí. Jak budou svítit světla, jaká bude teplota vody v bazéně, kde budou šatny a jak se tam vystřídaj. Kolik hráčů pujde ted a z jaký jsou země. Kdo a kdy pustí hymnu, dannýho národa. Přemýšleli jste vubec někdy nad tím, jak je to finančně a organizačně mega náročný ? Předpokládám, že jo. Ale když se zamyslíme do hloubky.
Já bych to nezvládla, tu organizaci vymyslet. Asi bych zvládla při tenise běhat podel sítě a sbírat míčky, ale rozhodně bych musela dostat jasný pokyny, kdy a jak rychle mám běžet :D
Myslíte, že to vymýšlí počítače neb lidi, ten časovej harmonogram ? Popravdě já nemohla pochopit ani jak muže někdo sestavit rozvrh hodin ve škole. Každý učitel učí něco jiného v ruzných třídách každá třída má ruzně předměty a obědy. A jak to všechno skloubit, aby ještě matika byla ráno a výtvarka odpoledne ? Nakonec jsem zjistila že to dělá program jménem bakaláře. podle mě taky geniální program :D

Když už jsem se dostala až sem, co dál je geniálního ? Podle mě všechna elektronika. Nebo příroda ! Jak petrklíč ví kdy má vykvést a kdy odkvést ? Jak ví pták kdy odletět do letních krajin ? No a kdo to zařídil ? A jsme u matky přírody nebo u boha ? :D Článek asi na dýl ....